Sektörler

Otomotiv

Yolların mesafesini otomobiller, memnuniyetin mesafesini ise uygun hizmet kısaltır...
Otomotiv alanı, ekonominin lokomotif sanayilerinden biri olarak bilinir. Bu açıdan otomotiv sanayiye pek çok yan parça ve modül üretilmektedir. Pek çok alanda güvenle hizmet sunan MLA Lojistik, otomotiv alanında da sektörün lider ismi olmayı sürdürmektedir.
Otomotiv alanında en mühim performans göstergesi, satış sonrası destek ve yedek parça dağıtımının müşteri beklentilerini karşılayacak şekilde ilerlemesidir. Orijinal aksam, parça ve daha pek çok malzemenin üretimi otomotiv alanının bütününü oluşturur. MLA Lojistik, satış sonrası destek ve yedek parça sunumunun en düzgün şekilde organize edilmesine olanak tanır.
MLA Lojistik, lojistik alanındaki kaliteli ve kreatif çözümleriyle ön plana çıkmaktadır. Otomotiv alanında değişen pazar dinamiklerini analiz ederek, depolama ve analiz sistemini en verimli şekilde yönetmektedir.
Maksimum memnuniyet yaratan servis anlayışı ile tanınan MLA Lojistik, otomotiv firmalarına planlı dağıtım çözümler sunar. Böylece tedarikçi ve lojistik servis arasındaki bağlantıyı dengeli bir şekilde kurarak, verimliliğin yükselmesine yardımcı olur.
Otomotiv
Maksimum memnuniyet yaratan servis anlayışı ile tanınan MLA Lojistik, otomotiv firmalarına planlı dağıtım ve depolama çözümleri sunar.
Copyright © 2017 by Mla Lojistik. Tüm Hakları Saklıdır.