Sektörler

Gıda / İçecek & Tarım

Doymak için sağlıklı gıda, taşımak için güvenli lojistik...
Müşterilerinin ihtiyaçlarını en verimli ve kaliteli şekilde karşılama hedefiyle kurulan MLA Lojistik, gıda-içecek & tarım alanında en uygun tedarik zincirini kurmaktadır. Üst düzey kalitesi ve müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşımıyla, çözüme yönelik seçenekler dizayn etmektedir.
Özellikle gıda sektöründe rekabetin giderek artması, sektördeki kritik noktaların değişkenliği ve hızın önemi gibi konularda doğru analizler yapan MLA Lojistik; üretim aşamasından kullanıcıya teslim aşamasına kadar her evrede profesyonel bir duruş sergilemektedir.
Gıdada kalite ve güvenlik bilincine sahip sürücüleri ve çift rejimli araç filosu ile fark yaratan MLA Lojistik, güncel teknolojik gelişmeleri müşteri memnuniyetiyle buluşturmaktadır.
Son teknoloji ürünü olan araç filosu ve alanında uzman çalışanları ile hızı ve kalite kontrolü eksiksiz başaran MLA Lojistik; tüm çalışanlarına gıda güvenliği eğitimi sağlamaktadır.
Gıdanın sağlıkla korunması ilkesinden yola çıkarak depolama koşullarına dikkat ederek, teslimat aşamasına kadar ürünler maksimum verimle muhafaza edilmektedir. MLA Lojistik gıda-içecek & tarım alanında da kalitenin akla gelen ilk ismi olmayı sürdürmektedir.
Gıda / İçecek & Tarım
MLA Lojistik gıda-içecek & tarım alanında da kalitenin akla gelen ilk ismi olmayı sürdürmektedir.
Copyright © 2017 by Mla Lojistik. Tüm Hakları Saklıdır.