Sektörler

Enerji

Enerji, yaşamı saran devasa bir çerçevedir...
MLA Lojistik, pek çok alanda sağladığı kalite düzeyini ve başarılarını enerji alanında da büyük bir ivme kazanarak sürdürmektedir. Çevre yönetmeliklerine uygun hizmet sağlayarak müşterilerinin ihtiyaçlarını en etkin biçimde karşılamaktadır.
Depolanan ya da dağıtıma çıkan ürünler özelliklerine göre kategorilendirilerek, enerji alanında güvenliğe uygun bir yönetim gerçekleştirilmektedir. Enerji sektörü, MLA Lojistik'in köklü tecrübeleri sayesinde uzun yıllardır memnuniyet garantisiyle hizmet sağladığı alanlardan biridir.
Müşterilerine değer katan çalışmaları ile tanınan MLA Lojistik, özel yatırım gerektiren enerji sektöründe de uzun yıllar fark yaratarak ilerlemektedir. Her geçen gün artan enerji ihtiyacı ve daima üst düzey önem verilmesi gereken güvenlik unsuru, MLA Lojistik çalışmalarının temelini oluşturmaktadır.
MLA Lojistik, uydu takip sistemine sahip genç araç filosuna sahiptir. Bu sayede tehlikeli madde taşıma işlemini Türkiye'nin dört bir yanına güvenle ve kaliteli hizmet anlayışıyla gerçekleştirmektedir.
Enerji
MLA Lojistik, uydu takip sistemine sahip genç araç filosuna sahiptir.
Copyright © 2017 by Mla Lojistik. Tüm Hakları Saklıdır.