Sektörler

Depolama

Güvenle saklanan, geleceğe ulaşır...
MLA Lojistik, kullanıcıların depolama gereksinimlerine en elverişli ve güvenli çözümler sunar. Gümrük faaliyetlerinde önemli bir yer kaplayan depolama hizmetlerini en uygun şekilde sunarak, müşterilerinin çalışma koşullarını daha sağlıklı hale getirir.
Son teknolojik yeniliklerden faydalanan MLA Lojistik, müşteri yazılımlarına entegre olabilen başarılı çalışmalar sağlar. Müşteriye özel analiz, stok takibi ve rapor desteği sayesinde fark yaratarak; depolama işlemlerinin sorunsuz bir şekilde tamamlanmasına olanak tanır.
MLA Lojistik'in müşteri memnuniyetine odaklı depolama hizmetlerine; dikey depolama, ikmal, paketleme, stok takibi, iade yönetimi ve daha pek çok aşama dahildir. MLA Lojistik'in depolama alanları sigorta güvencesi kapsamındadır. Bu sayede farklı tipteki ürünlerinizi uygun depolama ünitelerinde muhafaza etmekte, yükleme ve boşaltma aşamalarında maksimum verim sağlar.
Depolama
Köklü deneyimleri ve imza attığı başarılarıyla ilerleyen MLA Lojistik, depolama hizmetlerinin her aşamasında sizi güvenlikle buluşturur. Müşterilerinin ihtiyaçlarına uygun esnek çözümler üreterek, katma değerli hizmet sunar.
Copyright © 2017 by Mla Lojistik. Tüm Hakları Saklıdır.